Club Overzicht

Competitieleiders
Frans Dorssers  077-3074643 / 06-23976223 fransdorssers@hetnet.nl 
Rik Wijnands Patrijzenpad 36, Tegelen 077-3738307 rikwijnands@hetnet.nl 

Armada
NAW Gegevens: De Kleinhorst, Gasthuisstr. 58, Horst 06-21616513
Speelavond: Maandag en dinsdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Rik Wijnands • Patrijzenpad 36, Tegelen • 077-3738307 • rikwijnands@hetnet.nl
Batave
NAW Gegevens: sporthal De Kazing, Huissen 3, Baarlo
Speelavond: Donderdag 19.15 uur
Wedstrijdleider: Mark Gubbels • • • markgubbels1@hotmail.com
Destatec
NAW Gegevens: Peelveldlaan 42, Swalmen, (achter de sporthal)
Speelavond: Maandag, woensdag en vrijdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Siegfried Klein • Haaghuizen 16, 6042 WD Roermond • 0475-326484 • wedstrijdsecretaris@destatec.nl
Fortus
NAW Gegevens: Min. Calsstraat 3, Panningen 077-3074409
Speelavond: Maandag (team 1, 4 en 5) 20.00 en dinsdag (team 2, 3 en 6)20.15 uur
Wedstrijdleider: Frans Dorssers • • 077-3074643 / 06-23976223 • fransdorssers@hetnet.nl
Koningslust
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis, Meester Caelersstraat 30, Koninglust, parkeren kerkplein, ingang kerkzijde
Speelavond: Maandag 20.45 uur
Wedstrijdleider: Ans Smits • de Brentjes 85, 5984 NW Koningslust • 077-4653698 / 06-25326215 • joanssmits@home.nl
Leudal
NAW Gegevens: Mico Sport, Heldensedijk 2, Roggel 0475-491667
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Rieny Cauven-Briels • • 06-50804665 • rienycauven@msn.com
Meppers
NAW Gegevens: Maasbreesestraat 48A, Blerick 06-12307129
Speelavond: Woensdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Piet van de Sande • Verbindingsstraat 12, 5922 XB Blerick • 06-48689993 • piethm@hotmail.com
Noad
NAW Gegevens: Zalencentrum De Schakel, Broeklaan 2, Reuver 077-4741130
Speelavond: Maandag (team 2 en 3) en donderdag (team 1 en 4) 20.15 uur
Wedstrijdleider: René Teeuwen • • 077-4746074 • teeuwenr@ziggo.nl
Red Stars
NAW Gegevens: Zuidsingel 2a, Venray 0478-583232
Speelavond: Vrijdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Leo Manders • Stationsweg 135, 5803 AB Venray • 06-45478843 0478-511591 • lmanders@home.nl
Seta
NAW Gegevens: Tafeltennishome Stapvast, Wilhelminastraat 3, Sevenum 077-4673189
Speelavond: dinsdag & donderdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Gerard Bodelier • Sondertseveld 14, 5975 TP Sevenum • 0637005534 • gerard.bodelier@gmail.com
t Belke
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis De Hamar, Stevensplein 2 Belfeld 077-4751960
Speelavond: Dinsdag 20.45 uur
Wedstrijdleider: José Smets • Industriestraat 105, 5953 LW Reuver • 06-23921618 • joep@smetskes.nl
TTC
NAW Gegevens: Gymzaal de Breuken, de Breuken 7, 5931 PC Tegelen 077-3738417
Speelavond: Dinsdag 20.00 uur
Wedstrijdleider: Thijs Deckers • • 06-23788796 • t-deckers@hotmail.com
TTV Venlo
NAW Gegevens: Rijnbeekstraat 4 Venlo 06-34763828
Speelavond: Maandag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Jesse Massop • • • jesse.massop@hotmail.com
Veta
NAW Gegevens: BMV de Vilgaard, Schandeloseweg 1, Velden
Speelavond: Dinsdag 20.15 uur
Wedstrijdleider: Joep Janssen • Pater Beekerplein 20, 5941 CB Velden • 077-3546009 • competitieleiderveta@home.nl
Wap-in
NAW Gegevens: Gemeenschapshuis de Zandhoek, St. Leonardsweg 1, Wanssum 0478-531518
Speelavond: Maandag of donderdag 20.15 uur. Team 1 4x op dinsdag Kessel 20.30 uur
Wedstrijdleider: Jack Lensen • Meerloseweg 12, 5861 AC Wanssum • 0478-532770 / 06-23629076 • jackenineke@ziggo.nl
Wijzenbeek Westa
NAW Gegevens: Kloosterlaan 6b, Wessem
Speelavond: Maandag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Jan Creemers • Achter de Bi?nberg 10, 6019 CZ Wessem • 06-11927310 • secretariaat@westa.nl
Zwalocom
NAW Gegevens: gemeenschapshuis De Smetenhof, Horsterdijk 1, Lottum of Sporthal 't Haeren, Irenestraat 20, Grubbenv
Speelavond: Lottum: Dinsdag 20.15 uur - Grubbenvorst: donderdag 20.30 uur
Wedstrijdleider: Gerdy Appeldoorn • de Lom de Berghlaan 41, 5973 NK Lottum • 077-4631613 • gerdyoetlottum@gmail.com
Print versie

Vorige - Beginpagina - Email Competitieleiders

www.clooser.nl