Uitslag toernooi Fortus

A Winnaarsronde Tom Thijssen Red Stars
Desmond Janssen Red Stars
Troostronde René Teeuwen Noad
Frank Schers Fortus
B Winnaarsronde Richard Bijwaard Red Stars
Frans Renkens Batave
Troostronde Tommy Katschnig Noad
Eddy Everaerts Fortus
C 7-kamp
1 John Gijsen Fortus
2 Paul van Heugten Noad
3 Jac Schrijvers Noad

Winnaars Kersttoernooi 2017

A
7-kamp
1. Peter Baggen – Fortus
2. Guus Roosen – Seta
3. Pepijn Engels – Wap In

B
Winnaarsronde:
1. Noud Dings – Armada
2. Ben Cuijpers – Destatec

Troostronde:
1. Piet van Knippenberg – Batave
2. Jelte van Buren – Asterix

C
Winnaarsronde:
1. Lou Janssen – Wap In
2. Wim Leijser – Fortus

Troostronde:
1. Bram Cox – Armada
2. Thea Hermsen – Meppers

Winnaars toernooi TTV Seta 8-9-2017

A 1 Desmond Janssen Red Stars
2 Dré Steeghs Leudal
B 1 Maurits Gommans Red Stars
2 Chris Baetsen Leudal
C 1 Ron Fleuren Noad
2 Grad Vullings Seta
D 1 Sjaak van Enckevort Seta
2 Marco Vogelaar Destatec
E 1 Frans Dorssers Fortus
2 Piet van der Sande Meppers
F 1 Jan Nellen Seta
2 Jan Sijbers Seta
G 1 Piet Raedts Seta
2 Jan Huijs Seta
H 1 Esther Hagens Armada
2 Frank Hoeymakers Seta

Wedstrijdleidersvergadering

Onderstaand informatie uit de wedstrijdleidersvergadering van 31 mei 2017

  • Aanmelden teams voor het nieuwe seizoen voor 15 juni (in concept), definitief moeten de teams op 1 juli binnen zijn.
  • Start competitie:
    • Poules van 9: 11 september 2017
    • Poules van 8: 18 september 2017
  • Einde competitie: 27 april 2018.
  • Na een lange discussie is besloten om de mogelijkheid om met 3 te spelen na 1 jaar alweer is beëindigd.
  • Vanaf het nieuwe seizoen zal er ook in de recreantencompetitie alleen nog maar met plastic ballen worden gespeeld.
  • Toernooien:
    • Openingstoernooi Seta:  8 september 2017
    • Kersttoernooi bij Armada: 29 december 2017
    • Afsluittoernooi bij Armada 20 april (onder voorbehoud)

Kampioenen

De eerste kampioenen van het seizoen 2016-2017 zijn bekend:

1e klasse: Wap In 1

2e klasse: Red Stars 1

3e klasse: Red Stars 2

4e klasse: Venlo 2

5e klasse: Armada 4

6e klasse: TTC 2

7e klasse: Zwalocom 4